Nazaj v trgovino JOV6806A

Set 6 akrilnih barv JOVI Jovidecor 6 x 250 ml – varianta A

€37,50
€25,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv JOVI Jovidecor je komplet barv na vodni osnovi s satenastim zaključkom, primeren za šole, vrtce ter domače ustvarjanje za otroke od 3. leta starosti. Vsebuje 6 stekleničk s prostornino 250 ml v osnovnih odtenkih, ki zagotavljajo odlično prekrivnost že v enem nanosu. Barve so nestrupene, brez glutena, pred sušenjem enostavno pralne z vodo, po sušenju pa postanejo vodoodporne.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Jovidecor
  • Vsebina pakiranja: 6 x 250 ml
  • Odtenki: bela, rumena, rdeča, modra, zelena, črna
  • Končni videz: satenast sijaj
  • Država porekla: Španija
  • Varnost: nestrupene, brez glutena, certifikat EN 71

Uporaba

Barve se odlično oprimejo papirja, kartona, lesa, platna, tekstila, mavčnih izdelkov, plastike ter modelirnih mas JOVI Air Dry ali Patmaché. Odtenke lahko med seboj poljubno mešate za ustvarjanje novih barv ali jih redčite z vodo za svetlejše tone.

Pogosta vprašanja

Ali set vsebuje osnovne barve za mešanje novih odtenkov? Da, komplet vsebuje osnovne primarne barve skupaj z belo in črno, s katerimi lahko zmešate široko paleto novih barvnih odtenkov.

Ali so barve po sušenju vodoodporne? Da, ko so barve sveže, jih enostavno sperete z vodo, po popolnem sušenju pa ustvarijo trpežen in vodoodporen sloj.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno

Solo Goya Set akrilnih barv 3x100 ml - Zmešajte svojo zeleno


Znižana cena  7,79 € Redna cena  11,49 € Cena na enoto 25,97 €/l
ARTMiE
Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit

Komplet akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit


12,99 €
Kompozit
(3)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
MetalliQ Kompozit Akrilna barva s kovinskim učinkom 70g

MetalliQ Kompozit Akrilna barva s kovinskim učinkom 70g


3,89 € Cena na enoto 55,57 €/kg
Kompozit
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 12x20 ml


14,99 € Cena na enoto 62,46 €/l
Kompozit
(3)
Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml

Set akrilnih barv ACRYL PRO Kompozit 9x20 ml


10,99 € Cena na enoto 61,06 €/l
Kompozit
(2)

Nazadnje ogledano