Šelak Sonet končni lak 120 ml

(2)
€9,62
€80,17 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Končni lak Shellac Sonnet na alkoholni osnovi se uporablja za restavriranje, pozlačevanje in patiniranje lesenih površin ter za umetno ustvarjanje starinskega učinka. Okrašenim predmetom daje rumenkast odtenek, poudarja barvo in sijaj. Površino ščiti pred bledenjem, mehanskimi poškodbami, vlago in korozijo. Embalaža:- 120 ml v plastični steklenički
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.5 2 mnenj

Retarder Sonnet upočasnjuje sušenje akrilnih barv točno tako, kot je treba. Odličen pripomoček.

Pavol Preverjena ocena

Ta šelak za fiksiranje svojih del uporabljam že leta in še vedno ohranja najvišjo kakovost. Površina po nanosu čudovito izstopa, barve pa so zaščitene pred prahom in staranjem.

Radka Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano