Nazaj v trgovino DRWDA0851000K01C

Samoutrjujoča modelirna masa DARWI Kids bela 4 x 1000 g

€22,90
€5,73 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DARWI Kids samoutrjujoča modelirna masa v ugodnem pakiranju 4 x 1000 g je idealna izbira za šole, ustvarjalne krožke in domače ustvarjanje. Zahvaljujoč posebej prilagojeni, mehkejši in bolj voljni recepturi na vodni osnovi se enostavno oblikuje brez napora, se ne lepi na roke, ne pušča barve na prstih in je popolnoma brez vonja. Štirje ločeno hermetično zaprti bloki omogočajo postopno porabo materiala, ki tako vedno ostane popolnoma svež.

Masa se suši na zraku pri sobni temperaturi približno 24 ur na 1 cm debeline, ne da bi se pri tem krčila. Otroci jo lahko obdelujejo z rokami, valjarjem ali modelčki za izrezovanje, pri čemer posamezne dele preprosto stisnejo skupaj. Po popolnem sušenju nastane trden izdelek, ki je pripravljen za barvanje s tempera ali akrilnimi barvami ter nadaljnje lakiranje.

  • Vsebina pakiranja: 4 ločeno hermetično zaprti bloki po 1000 g (skupaj 4 kg bele mase).
  • Lastnosti: Na vodni osnovi, mehka tekstura, se ne lepi, ne pušča barve in se med sušenjem ne krči.
  • Sušenje: Samoutrjevanje na zraku (pribl. 24 ur/1 cm debeline), brez potrebe po pečenju v pečici (ne pospešujte s toploto).
  • Končna obdelava: Trdna površina, primerna za barvanje s temperami, akrili in lakiranje.
  • Varnost: Receptura ustreza evropskim standardom za igrače.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano