Nazaj v trgovino KZTACST24X20

Set akrilnih barv Kompozit STANDART 24 x 20 ml

€27,50
€57,29 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set akrilnih barv Kompozit STANDART ponuja 24 pestrih odtenkov v tubah po 20 ml, namenjenih začetnikom, študentom ter izkušenim umetnikom. Te akrilne barve z nežnim mat zaključkom in posebno konsistenco se hitro sušijo ter ustvarjajo trpežen, prožen in vodoodporen sloj, ki ne poka niti v debelejših nanosih. Primerne so za takojšnje ustvarjanje na različnih površinah in nimajo neprijetnega vonja.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: Kompozit
  • Serija: STANDART
  • Vsebina pakiranja: 24 x 20 ml barv
  • Končni videz: nežen mat sijaj
  • Lastnosti filma: elastičen, trpežen, ne poka v debelem nanosu, brez močnega vonja
  • Teža: 0,92 kg
  • Vključeni odtenki: 03 titanova bela, 08 bež, 09 toplo siva, 10 limonasto rumena, 12 svetlo rumena, 15 kadmij rumena, 19 terakota, 23 svetlo roza, 26 oranžna, 31 prava rdeča, 33 naftol rdeča, 41 lilasta, 47 jajčevčeva, 51 svetlo modra, 53 primarna modra, 58 ultramarin modra, 61 turkizno modra, 68 svetlo zelena, 71 temno zelena, 79 kapučino, 81 oksidno rjava, 83 umbra, 84 temno rjava, 89 črna

Uporaba in tehnike

Akrilne barve se preprosto nanašajo s čopičem, slikarsko lopatico ali gobico na platno, les, papir ali lepenko. Zaradi svoje posebne sestave je ta set odličen ne le za klasično slikanje in prekrivanje večjih površin, temveč tudi za tehniko Fluid Art. Barve lahko redčite z vodo ali akrilnimi mediji, po sušenju pa je priporočljivo sliko zaščititi z zaključnim lakom.

Pogosta vprašanja

Ali set vsebuje osnovne barve za mešanje novih odtenkov? Da, komplet vključuje pestro paleto 24 barv, vključno z osnovnimi toni, kot so primarna modra, več rumenih in rdečih odtenkov ter titanova bela.

Ali barve razpokajo, če jih nanesem v debelejšem sloju? Barve Kompozit STANDART po sušenju ustvarijo močan in elastičen film, ki ne poka niti pri nanosu debelejših plasti.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,29 € Cena na enoto 64,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


3,19 € Cena na enoto 42,53 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


13,99 € Cena na enoto 27,98 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano