Nazaj v trgovino JOV00482_88

Samoutrjujoča masa za modeliranje JOVI 500 g - izberite


Izberi
€1,59
€3,18 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI samoutrjujoča masa za modeliranje je narejena na osnovi naravne gline in se popolnoma posuši na zraku, brez potrebe po pečenju v keramični peči. Zaradi svoje gladke in voljne teksture je odlična za izdelavo drobnih detajlov, kiparskih izdelkov, unikatnega nakita, maket ter za ustvarjanje v šolah. Ko se masa posuši, postane trdna in omogoča nadaljnjo obdelavo, brušenje ter poslikavo.

Lastnosti izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Teža: 500 g
  • Vrsta mase: zračno sušeča masa na osnovi gline
  • Čas sušenja: približno 24 ur (odvisno od debeline izdelka)
  • Primerna za podlage: papir, karton, les
  • Varnost: nestrupena, v skladu s standardom EN 71
  • Poreklo: Španija

Uporaba in tehnika

Maso pred uporabo dobro pregnetite in oblikujte z rokami ali kiparskimi orodji. Za lažje glajenje površine lahko prste rahlo navlažite z vodo. Izdelek pustite, da se naravno in počasi posuši na zraku. Popolnoma posušeno maso lahko brusite, poslikate z akrilnimi barvami ali temperami ter zaščitite z zaključnim lakom.

Pogosta vprašanja

Ali je treba to maso peči v peči za keramiko? Ne, masa se naravno strdi na zraku v približno 24 urah in ne potrebuje žganja v peči.

Katere barve so primerne za poslikavo po sušenju? Ko je izdelek povsem suh, ga lahko pobarvate z akrilnimi ali tempera barvami in po želji premažete z lakom.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Mehki naravni plastelin JOVI My First 38 g - rdeč

Mehki naravni plastelin JOVI My First 38 g - rdeč


0,95 € Cena na enoto 25,00 €/kg
JOVI
JOVI naravni plastelin 50 g - siv

JOVI naravni plastelin 50 g - siv


0,75 € Cena na enoto 15,00 €/kg
JOVI

Nazadnje ogledano