Prozorni lak Pentart sijajni

Na zalogi
(1)

Izberi
€4,49
€89,80 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Prozorni lak Pentart z visokem sijajem na osnovi razredčila se uporablja za površinsko obdelavo in zaščito površin, občutljivih na vodo. Ta lak ima visoko vzdržljivost in visoko odpornost. Odličen je za premazovanje lesa, papirja, keramike, kovin, stiropora in kamna. Uporablja se lahko tudi kot zaščitni sloj nad voskastimi pastami in vsemi vrstami barv na vodni osnovi. Suši se zelo hitro. Po sušenju je površina sijoča in ustvarja zaščitni sloj, ki je odporen na poškodbe. V ponudbi je pakiranje po 50 ml ali 100 ml.

navodila za uporabo


Pred uporabo dobro pretresite ali premešajte sijajni lak. Nanesite ga z mehkim, ravnim čopičem v eni ali več plasti, da dosežete bolj svetlejši učinek. Pri poroznih površinah je priporočljivo uporabiti 2 ali 3 plasti, pri čemer je vsaka plast v drugačni smeri kot prejšnja. Lak se suši približno 30 minut. Lak uporabite v prostorih, ki so prezračeni, ker ima močan vonj. Pri stiku s kožo sperite s toplo vodo. Umijte čopič z razredčilom ali terpentinom. Več o izdelku boste našli v priloženem videu.

lastnosti izdelka

  • sijajni in prozorni lak na osnovi razredčila
  • uporablja se za površinsko obdelavo in zaščito površine
  • primeren za vse vrste površin
  • hitro se posuši, dolgotrajen, odporen
  • količina: 50 ml in 100 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Ta sijajni lak sem uporabila za dokončanje decoupage škatlice in rezultat je res čudovit, površina se lepo sveti in deluje zelo elegantno.

Alena Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano