Prozorna smola Super Glass Pentart 1:1

Na zalogi

Izberi
€10,99
€274,75 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Prozorna smola Super Glass znamke Pentart je sestavljena iz dveh ločenih komponent, ki po mešanju in predelavi tvorita trdno, prosojno maso, ki spominja na steklo. Smolo lahko obarvate s črnili, pigmentnimi praški in drugimi okraski, na primer suhim cvetjem, kamenčki ali kroglicami. Pri delu s smolo vedno nosite rokavice in podrobno preučite navodila v embalaži.


Navodilo za uporabo:

Stehtajte obe komponenti A in B v razmerju 1:1 in dobro premešajte. Nato zmes vlijte na želeno površino ali v kalup. Ta izdelek je bolj primeren za manjše ulitke ali predmete. Smolo vlijte v kalup do največ 20 mm debeline. Za večje predmete vlivajte v plasteh. Izdelek lahko odstranite iz kalupa po 24 urah sušenja. Nato pustite, da se posuši še 48 ur - po tem času bo predmet trd in vzdržljiv. V mešano zmes lahko dodate tudi črnila, pigmentni prah, okraske - primerne za litje s smolo. Utrjeno smolo lahko brusite in polirate.



LASTNOSTI IZDELKA

  • prozorna smola Pentart
  • dvokomponentna
  • primerna za izdelavo nakita
  • paket vsebuje podrobna navodila
  • pri delu s smolo uporabljajte rokavice
  • mešanje v razmerju 1:1
  • paket vsebuje: navodilo, komponenta A - 40 ml, komponenta B - 40 ml, 2 x merica - 15 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano