Pentart Rapid Resin Ivory

Na zalogi

Izberi
€18,84
€117,75 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Odkrijte svet ustvarjanja s Pentart Rapid Resin Ivory. Ta dvokomponentni sistem smole je zasnovan za hitro in učinkovito vlivanje majhnih predmetov in nakita v silikonske kalupe. Po odlitju lahko stvaritve po 1-2 urah odstranite iz kalupa, medtem ko jih je mogoče še nekaj ur dodatno oblikovati. Po popolnem strjevanju, ki traja 3 dni, nastane trpežen in stabilen material, ki ni prozoren, ampak je slonokoščene barve. Pred popolnim sušenjem lahko smoli dodate barvila ali pa po strjevanju uporabite akrilne barve. Za sijajni učinek dodajte bleščice ali pigmentne praške. Pri delu s smolo je treba upoštevati varnostne ukrepe:
  • Pentart hitro sušeča se smola
  • dvokomponentni
  • paket vsebuje komponento A in B
  • možnost dodajanja pigmentov, bleščic
  • majhne predmete je mogoče odstraniti iz kalupa po 1-2 urah
  • popolno sušenje v 3 dneh
  • odtenek slonovine
  • različne količine
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano