Nazaj v trgovino PNT34329

Pasta za efekt mavrice Rainbow Pentart 150 ml

Na zalogi
(4)
€6,49
€43,27 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Znamka Pentart prinaša na tržišče še eno sjajno novost v obliki paste z efektom mavrice - Rainbow paste. Pasta je izdelana na bazi vode, viskozna in po sušenju, je lahko transparentna ali mat. Vsebuje holografske pigmente, ki ustvarjajo zaledenel efekt. Ta efekt izgleda drugače na temnih in svetlih površinah. V vsakem primeru je fantastičen! Pasta je primerna za uporabo na različnih površinah in za tehniku stencil.

Uporaba je enostavna. Pripravite površino ki jo želite dekorirati. Nato fiksirajte na njo šablono ki jo boste uporabili. Koristite špahtlo ali slikarski nožek za nanos paste. Ko se pasta posuši, odstranite šablono.

Pakiranje:

  • 150 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 4 mnenj

Veselim se uporabe, zagotovo bo izboljšalo moje stvaritve in jim dodalo novo dimenzijo.

Robert Preverjena ocena

Veselim se uporabe tega izdelka. Zagotovo bo obogatil moje izdelke in dodal novo dimenzijo dizajnu.

Štefan Preverjena ocena

Ta mavrična pasta je popolna, na dekoracijah ustvarja čudovite odseve, ki se spreminjajo glede na kot gledanja. Navdušen sem nad njo.

Matjaž Preverjena ocena

Odlična stvar za ustvarjanje z otroki, barve so intenzivne in po sušenju izgledajo zares luksuzno.

Igor Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano