Organska prozorna kristalna smola Pebeo - 3 L

€177,54
€59,18 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Organska prozorna kristalna smola Pebeo je odličen pomočnik pri ustvarjanju lastnega nakita, ulivanju različnih izdelkov in predmetov, uporabite pa jo lahko tudi kot zaščitni lak. Nanos je možen na različne površine, kot so les, steklo, kovino, plastiko, silikon itn. Po mešanju posameznih komponent bodite previdni smolo uporabiti v naslednjih 45 minutah. Čas sušenja traja 12 ur, po 24 urah pa je popolnoma suha. Čas sušenja je odvisen od debeline nanesenega sloja ali pa ga lahko pospešite tako, da jo postavite ob vir toplote. Pomešano smolo lahko tonirate ali pobarvate. Pri delu s smolo je treba nositi zaščitna oblačila.


lastnosti izdelka

  • organska prozorna kristalna smola Pebeo -2l + 1l
  • vsebuje kar 50% organskih sestavin
  • primerna za površine kot je les, kovina, plastika, platno, silikon itn.
  • primerna za ulivanje v kalupe, izdelovanje nakita, okrasitev, zalivanje površin s štrlečimi deli in uporabo kot zaščitni lak
  • čas sušenja traja 12 ur, popolnoma se posuši v 24 urah - odvisno od debeline nanesenega sloja
  • pomešano smolo lahko pobarvate in tonirate
  • sušenje smole lahko pospešite tako, da jo postavite ob vir toplote
  • pomešano smolo uporabiti v naslednjih 45 minutah
  • pri delu s smolo je treba nositi zaščitna oblačila
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano