Nazaj v trgovino KRL31_559

Oljne barve Finest Artists Solo Goya 255 ml

Na zalogi
(5)

Izberi
€11,36
€44,55 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Solo Goya Finest Artists

Oljne barve visoke kakovosti nemškega proizvajalca C. Kreul imajo vse karakteristike, da lahko zadovoljijo tudi potrebe profesionalnih umetnikov.

Karakteristike:

  • mastne barve, ki se preprosto mešajo in se lahko nanašajo neposredno iz tube,
  • kremasta struktura omogoča uporabo v različnih tehnikah,
  • po sušenju so barve intenzivne in sijoče,
  • so prijetnega vonja,
  • dostopne v 52 odtenkih

dostopne v embalaži: 20 ml, 55 ml in 255 ml ter v kompletu

Opozorilo: videz embalaže izdelka se lahko razlikuje glede na trenutno zalogo pri dobavitelju

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Kupila sem si titanovo belo v tem velikem pakiranju in je odlična, barva ima super konsistenco in na platnu zdrži celo večnost. Maksimalno zadovoljna s pigmentacijo.

Jana Preverjena ocena

Kot profesionalna slikarka cenim prostornino te tube, je ekonomična in kakovostna izbira za moje velikopotezne krajine.

Eva Preverjena ocena

Čudovita nasičena ultramarin modra, ki se lepo razmazuje in ima neverjetno globino.

Anna Preverjena ocena

Končno sem našla barvo, ki pri mešanju ne dela grudic, to pakiranje mi bo ob intenzivnem slikanju zdržalo verjetno pol leta.

Marija Preverjena ocena

Odlična izbira za vsakogar, ki misli resno z oljnim slikarstvom.

Zuzana Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano