Nazaj v trgovino NVP1141_083

Oljne barve Artists Master Class | izberite set

Na zalogi
(3)

Izberi
€33,23
€120,40 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Artist´s Master Class - izberite set

Profesionalne oljne barve St. Petersburg, katerih paleto sestavljajo barve na bazi pigmentov železa, kadmija in kobalta. oljne barve serije Master Class so cenjene zaradi svoje čistoče barv in odpornosti na svetlobo. Lahko se medsebojno mešajo.

Pakiranje:

  • 6 x 46 ml tuba; 8 x 18 ml tuba, 12 x 18 ml tuba
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Oljne barve Master Class imajo fantastično prekrivnost. Idealne za resno slikanje.

Lukaš Preverjena ocena

Darilni set Master Class so sanje vsakega slikarja. Kakovost v čudoviti embalaži.

Peter Preverjena ocena

Najboljše oljne barve za to ceno. Master Class drži korak z najdražjimi znamkami.

Alena Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano