Oljne barve Rosa Gallery 45 ml

Na zalogi

Izberi
€4,46
€99,11 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Oljne barve Rosa Gallery 45 ml | različne barve

RosaGalleryprofesionalne oljne barve so razvili profesionalni tehnologi v sodelovanju z ukrajinskimi umetniki na podlagi njihovih potreb in predlogov. Rezultat so visokokakovostne, na svetlobo odporne barve z optimalno prekrivnostjo. Široka paleta barv vključuje tako tradicionalne formule kot posebej razvite barve, prilagojene ustvarjalnim potrebam umetnikov. Visoka koncentracija pigmentov in uporaba vrhunskih pigmentov zagotavljata žive in bleščeče odtenke, bogata paleta prozornih, polprozornih in motnih barv pa ponuja vsestranske možnosti. Kremasta tekstura barv omogoča enostaven nanos, bogata konsistenca pa zadrži zagon potez čopiča, zato so oljne barve idealne za impasto in tradicionalne slikarske tehnike. Kombinacija polimeriziranega lanenega olja z visokokakovostnimi organskimi in anorganskimi pigmenti omogoča čiste in živahne barve. Naj vas navdihne barvna paleta umetniških oljnih barv in prenesite svoje zamisli na platno.

Parametri izdelka:

  • Rosa Gallery profesionalne oljne barve
  • visoka koncentracija pigmentov
  • široka paleta barv
  • prozorni, polprozorni in neprozorni odtenki
  • kremasta konsistenca
  • čas sušenja od 2 do 10 dni (odvisno od barve)
  • primeren za oljno slikarstvo in impasto
  • prostornina 45 ml

Galerija fotografij

<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/RSK3260.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
<img src=""https://www.maliarskeplatno.sk/fotky6652/fotos/RSK3260-1.jpg"" max-height=""500"" width=""95%"" class=""center"">
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,55 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 22,20 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  3,89 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 38,90 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano