Nazaj v trgovino NVP14428

Oljna barva za efekt patine Decola 50 ml | izberite odtenek

€4,46
€89,20 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Ruska znamka Nevskaya Palitra Vam predstavlja nov izdelek – oljno barvo za efekt patine Decola! Tehnika patiniranja predstavlja nanos barve za patiniranje s pol suhim čopiem, s čemer se predmetu daje vintage videz. Barve so zapakirane v trdih plastičnih flaškah s vsebino 50ml. Barve so na bazi olja in se ne morejo redčiti z vodo. So jasne, pigmentirane in dolgo odporne na svetlobo. Posebej primerne so za oblikovalce, umetnike in študente v umetniškim šolah. Primerne so za različne površine kot so les, okvirji, pohištvo, gips (figure). Uporaba je enostavna, s pomočjo čopiča s trdimi vlakni. Za čiščenje čopičev lahko uporabite razredčilo ali white spirit. Barve se hitro sušijo, po sušenju se lahko fiksirajo s primernim lakom (lak se izbira glede na površino).

Naš nasvet:

Čopič pomočite v barvo in višek odstranite s čistim papirjem da bi dosegli efekt pol suhega čopiča. Šele po tem, nanesite barvo na površino.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano