Nazaj v trgovino JOV98060M

Okrogle voščene barvice JOVI Jumbo kožni odtenki - komplet 60 kosov s šilčkom

Na zalogi
€18,49
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Voščene barvice JOVI Jumbo v priročni plastični posodi s šilčkom so debele okrogle voščilke, oblikovane kot idealen prvi ustvarjalni pripomoček za otroke v vrtcih, ustvarjalnih delavnicah in šolah. Celotno telo barvice je narejeno iz barvne mase, kar omogoča dolgo obstojnost ter pušča bogato in enakomerno sled brez močnega pritiska na papir ali karton. Komplet vsebuje 60 kosov voščenk v 6 kožnih odtenkih, ki ne mažejo rok, so brez vonja in se ob običajnih padcih na tla ne zlomijo.

Parametri izdelka

  • Znamka: JOVI
  • Serija: Jumbo
  • Vsebina pakiranja: plastična posoda, 60 kosov voščenih barvic, 1x šilček za debele voščilke
  • Barvna paleta: 6 kožnih odtenkov
  • Oblika: debele okrogle
  • Lastnosti: brez vonja, ne mažejo rok, odporne proti lomljenju, brez glavnih alergenov
  • Varnostni standardi: ustreza standardu EN 71
  • Teža pakiranja: 0,53 kg

Uporaba in tehnike

Voščene barvice so odlične za risanje, senčenje, plastenje barv ter tehniko praskanja (sgrafitto). S priloženim šilčkom lahko konico zlahka ošilite za natančne poteze, ostružke pa uporabite pri ustvarjanju mozaikov. Morebitne madeže na oblačilih enostavno odstranite z ročnim pranjem in milom.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali so te voščene barvice varne za otroke in ne vsebujejo alergenov? Da, voščene barvice JOVI ustrezajo strogim evropskim varnostnim standardom EN 71 in so izdelane brez glavnih alergenov.

Ali se voščilke zlahka zlomijo ob padcu? Ne, debele voščilke Jumbo so prilagojene otroškim rokam in se ob padcu na tla ne zlomijo.

Ali se barve zlahka sperejo z oblačil? Da, sledi na tekstilu je mogoče preprosto odstraniti z ročnim pranjem z običajnim milom.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano