Nazaj v trgovino PNT2668_0

Metalik voščena pasta barvna 20 ml | zberite barvo

Na zalogi

Izberi
€4,26
€213,00 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Metalik voščena pasta

Voščena pasta izdelana iz čebeljega voska in pomarančnega olja, se lahko nanaša na katero koli površino, za dodajanje leska. Pasto je potrebno nanesti v tankem sloju, na predmet ki je že okrašen ali premazan s podlago. Metalik pasta ni primerna za popolnjevanje razpok, saj se tezko odstrani. Za popolnjevanje razpok priporočamo pasto s starisnkim efektom PTantique-pasta. Dostopna v 8 odtenkih. Vsebina: 20ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano