Metalik lističi PENTART | izberite vrsto

Na zalogi

Izberi
€3,66
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

PENTART metalik lističi bodo vsakemu predmetu dali videz kovine ali marmorne površine. Izdelani so iz zelo tankega poliestra prekritega z bleščečo kovino, zaradi česar so trajni in imajo lesk. Lahko se nanašajo preko transparentnega laka ali lepila. Da bi zaščitili dekoriran predmet, priporočamo da preko metalik lističa nanesete zaščitni lak na bazi razredčila.

Navodilo:

Površino predmeta ki ga želite dekorirati očistite, da ne bo mastna, umazana ali prašna. Nato na površino nanesite tanek sloj lepila ali laka, s krožnimi gibi. Višek odstranite s suho, mehko krpo. Nato nanesite lističe. Priporočamo delo v zaprtem prostoru saj so lističi zelo lahki in zlahka letijo po zraku. Lističi bodo suhi v 30ih minutah. Lističe ki jih niste zalepili, lahko vrnete v embalažo in jih uporabite naslednjič.

Barve: M7 Light gold, M9 Dark gold, M10 Mix gold

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano