Nazaj v trgovino DAV374EM

Mehki naravni plastelin Jovi My First 4 x 38 g + 3 lesene štampiljke Emotions

Na zalogi
€19,90
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Jovi My First plastelin v tematski izdaji Emotions je modelirna masa na rastlinski osnovi, zasnovana kot popolnoma prvi plastelin za otroke od 12 mesecev naprej. Komplet vsebuje 4 barvne valjčke plastelina in 3 lesene štampiljke z obraznimi izrazi, ki otrokom pomagajo spoznavati ter izražati čustva skozi ustvarjalno igro. Masa se nikoli ne posuši, je nestrupena, brez glutena in glavnih alergenov.

Ključne lastnosti

  • Blagovna znamka: JOVI
  • Linija izdelkov: My First (izdaja Emotions)
  • Vsebina pakiranja: 4 × 38 g plastelina (4 različne barve), 3 lesene štampiljke
  • Sestava mase: rastlinska osnova, brez glutena in glavnih alergenov
  • Material štampiljk: naravni les (lahek in pralen)
  • Lastnosti mase: nestrupena, se nikoli ne posuši, primerna za večkratno uporabo
  • Primerna starost: od 12 mesecev dalje
  • Certifikat: EN 71

Uporaba in razvoj

Komplet je namenjen modeliranju in štampiljkanju doma, v jaslih ter vrtcih, pri čemer naravno spodbuja razvoj fine motorike, čustvene inteligence in ustvarjalnega mišljenja otroka.

Pogosto zastavljena vprašanja

Se plastelin po odprtju posuši? Plastelin se nikoli ne posuši in ostane trajno primeren za večkratno uporabo.

Za katero starost je ta komplet varen? Komplet je certificiran v skladu s standardom EN 71 in je primeren za otroke že od 12. meseca starosti.

Ali je štampiljke enostavno vzdrževati? Da, štampiljke so izdelane iz naravnega lesa, so lahke in se zlahka očistijo.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Poševni akvarelni čopič sword liner – velikost 1 – 4

Poševni akvarelni čopič sword liner – velikost 1 – 4


0,69 €
artmie.sk

Nazadnje ogledano