Nazaj v trgovino PNT2471

Medij za počasnejše sušenje akrilne barve - 20 ml

Na zalogi
€1,68
€84,00 / l
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Medij za počasnejše sušenje akrilne barve

Uporablja se za počasnejše sušenje akrilnih barv, kar umetniku omogoča mešanje različnih odtenkov. Vsebina 20 ml.

Uporaba:

  • nanašate ga po kapljicah, dokler ne dosežete željeni efekt počasnega sušenja


Medij za sporije sušenje akrilne boje

Aditivum je predviđen za sporije sušenje akrilne boje, što umetniku omogućava da pri slikanju meša više nijansi. Volumen 20 ml.

Upotreba:

  • nanosite ga u kapljicama dok ne postignete željeni efekat usporenog sušenja
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano