Mat medij gel AMSTERDAM 1000ml

(5)
€35,41
€35,41 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Mat medij gel AMSTERDAM 1000ml znamke Royal TALENS

Namen: zmanjšanje sijaja in povečanje prozornosti akrilnih barv, obdrži viskoznost, lepljenje vseh vrst materiala.

Sestavine: disperzije akrilne smole, materiali za zgostitev, oxid sicilijum

Karakteristike:

  • proizvod mlečne barve, ki po sušenju postane brezbarven in prozoren 
  • uporabljati na temperaturi nad 10 °C
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Končno sem našla veliko pakiranje, ki mi bo zdržalo celo sezono slikanja.

Marija Preverjena ocena

Ta gel uporabljam kot osnovo pod akril in sem izjemno zadovoljna z mat rezultatom, sploh se ne sveti.

Zuzana Preverjena ocena

To pakiranje redno kupujem za atelje, ker je to najbolj ugoden način za matiranje velikih površin brez madežev.

Katarina Preverjena ocena

Gel se dobro razmaže in se suši ravno prav, zelo sem zadovoljna.

Monika Preverjena ocena

Odlična konsistenca in izdatnost, zagotovo bom kupila še enkrat.

Petra Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano