Nazaj v trgovino KRL172_03

Akrilna barva Solo Goya TRITON 2500 ml

(6)

Izberi
€29,66
€11,86 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Solo Goya TRITON 2500 ml so visokokakovostne in ugodne univerzalne akrilne barve.

  • izdelane na vodni bazi z visoko stopnjo pokrivanja podlage
  • ne bledijo na svetlobi
  • barve se dobro mešajo in hitro sušijo
  • primerne za notranjo ali zunanjo uporabo
  • barve so po sušenju vodoodporne
  • idealne za slikanje na papir, les, platno, kamen, kovino, usnje in ostale sintetične materiale.
  • pakirane so v 2500 ml plastično flašo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 6 mnenj

Bela osnovna barva se hitro porabi, zato je to večje pakiranje nujno potrebno.

Erik Preverjena ocena

To ogromno vedro bele barve uporabljam v šoli za podslikave za vse otroke.

Jakub Preverjena ocena

Ekonomično pakiranje, ki se mi je za ustvarjalne delavnice resnično izplačalo.

Adam Preverjena ocena

Zelo kakovosten akril, ki pri redčenju z vodo ne izgubi na nasičenosti.

Ondrej Preverjena ocena

Popolno za profesionalce, ki porabijo veliko materiala za velika platna.

David Preverjena ocena

Kupili smo to veliko barvo za atelje in smo z izdatnostjo maksimalno zadovoljni.

Simon Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano