Mat akrilni lak Pebeo 250 ml

(4)
€13,26
€53,04 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Mat akrilni lak Pebeo ustvari vodoodporen film, ki doda zaščitni sloj vašemu umetniškemu delu. Ta končni lak izboljša starostno odpornost akrilnih barv, izenači razlike v svetlosti in izboljša globino barv. Za najboljše rezultate je priporočljivo počakati 1 do 2 tedna pred barvanjem dela, če je barva nanesena v debeli plasti. Akrilni lak na vodni osnovi ne rumeni in zagotavlja popolnoma napet film, ki je prožen in neizbrisen. Mat zaključek filtrira UV-žarke, kar zagotavlja, da umetniško delo ohrani živahne barve. Priporočljivo za uporabo z akrilnimi barvami Pebeo. Uživajte v svojih umetniških delih še vrsto let, hkrati pa ohranite njihovo prvotno lepoto z matiranim zaključkom Pebeo.

Parametri izdelka:

  • mat akrilni lak
  • na vodni osnovi
  • hitro se suši
  • enakomerno se razporedi
  • ne rumenka.
  • prostornina 250 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.7 4 mnenj

Akrilne barve Pebeo so odlične. Izbira barv je dobra in kakovost je izjemna.

Natalija Preverjena ocena

Lak se nanaša zelo enakomerno in moje slike so zdaj videti profesionalno, brez nadležnih odsevov svetlobe.

Dominika Preverjena ocena

Po sušenju je plast popolnoma prozorna in mat, točno po opisu.

Simona Preverjena ocena

Zelo kakovosten lak, ki ščiti sliko pred prahom in hkrati ne spreminja tonov barv.

Kristina Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano