Nazaj v trgovino NVP1434118_81

Mat akrilne barve Decola v setu 9x20 ml


Izberi
€11,10
€61,67 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Decola akrilne barve so izdelane na osnovi vodne akrilne disperzije. Barve se lahko uporabljajo v kombinaciji z mediji in različnimi dodatki za doseganje umetniških učinkov. Mat akrilne barve Decola so primerne za površinsko obdelavo kot so: papir, platno, les, kovina, steklo, usnje. Imajo visok delež pigmentov, ki tvorijo najfinejše disperzije, kar ohranja natančnost, mehkobo in popolno prekrivnost. Vse barve se med seboj dobro mešajo in jih po potrebi lahko razredčite z vodo. Po sušenju barva postane vodoodporna, ne razpoka in tvori prožno in mat prevleko.

Akrile Decola proizvaja tovarna umetniških barv Nevskaya Palitra s sedežem v Sankt Peterburgu. Tovarna že več kot 80 let izdeluje izdelke za profesionalne umetnike in ljubitelje umetnosti.

lastnosti izdelka:

  • Mat akrilne barve Decola
  • Na vodni osnovi in ​​vodotopne
  • 9x20 ml plastenke
  • Visok delež pigmentov
  • Primerne tudi za podrobna dela
  • Po sušenju prožne z mat učinkom
  • Nestrupene, veganske, brez vonja
  • Različni kompleti: Romantic, Toscana, Riviera, Tropics
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano