Maskirni gel Pentart 30 ml

Na zalogi
€3,46
€115,33 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Markirni gel Pentart ustvarja gumijasto plast in služi kot nekakšna zaščita. Površine, prekrite s posušenim gelom, se ne pobarvajo. Maskirni gel lahko uporabite na kateri koli površini, preden nanesete druge barve in pripravke. Po uporabi preprosto olupite gel in odkrili boste mesta umetniškega dela, zahvaljujoč temu, da so ostali nedotaknjeni. S tem boste dobili zanimiv učinek. Enostaven za uporabo z aplikatorjem fineline. Idealen je tudi za tehnike s šablonami.


lastnosti izdelka

  • Maskirni gel z aplikatorjem
  • Enostavna uporaba in zanimivi učinki
  • Lahko se uporablja na vseh površinah
  • Prostornina 30 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano