Magnezijev prah za strukture

Na zalogi
€4,85
€60,63 / kg
Na poti k namDostava v 6–7 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Magnéziový prášok na štruktúry Wall Decor Pentart 80 g

Magnéziový prášok na štruktúry Wall Decor Pentart 80 g je speciálny dekoračný prášok určený na vytváranie edinstvenih strukturnih efektov v interiérovej dekorácii. Ta izdelek je del serije Wall Decor Pentart in je ideálny pre kreatívnych tvorcov, dizajnérov a remeselníkov, ktorí chcú doseči originálne površinske spremembe na stenách či umeleckých dielach. Magnéziový prášok sa mieša s akrylovimi farbami, gélmi alebo lakmi, čím dodáva povrchu matný, jemne zrnitý a prirodzene elegantný vzhľad. Je primeren na vytváranie rustikálnych, vintage a industriálnych efektov. Vďaka svojej jemnej konzistencii sa ľahko nanáša a omogoča rôzne techniky aplikacije, ako je tupovanie, nanášanie špachtľou alebo kombinácia s reliéfnymi pastami. Magnéziový prášok na štruktúry je ideálny na dekorovanie stenových panelov, rámov, nábytku, dekoračných predmetov či umeleckých plátien. Ta produkt zagotavlja kreativnu slobodu pri tvorbe edinstvenih dizajnov in dodáva površom atraktívny vizualálny character.

Parametre produkta:

  • Hmotnost: 80 g
  • Oblika: prášok
  • Farba: biela
  • Uporaba: tvorba dekorativnih površinskih učinkov
  • Aplikácia: miešanie s farbami, pastami in lakmi

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano