Lepilo za tekstil PENTART - 80 ml

Na zalogi
€2,69
€33,63 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007


Lepilo za tekstil PENTART

Lepilo na bazi vode, idealno za lepljenje tekstila. Po sušenju ustvari fleksibilno površino, ki se prilagaja tekstilu. Vsebina: 80 ml.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano