Lepilni sprej za šablone Pebeo

€8,92
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Lepilni sprej za šablone Pebeo je orodje, ki ga potrebujete za delo z materiali za dekoracijo. Primeren je za različne površine, kot so bombaž, usnje, material za kavbojke in platno. Delo z njim je zelo enostavno zaradi spreja - dovolj je, da ga pretresite in ga lahko nanesete. Lepilo razpršite na tekstil, ki ste ga pred uporabo oprali. Sprej nanesite na razdalji 20 cm od površine materiala. Nato počakajte 30 sekund, da se posuši, in šablono položite na material. Šablono po uporabi ni treba prati. Razpršilec sperite s čisto vodo.




lastnosti izdelka

  • lepilo v spreju za šablone Pebeo - 100 ml
  • primerno za začasno fiksiranje šablon na materiale, bombaž, usnje, material za kavbojke ali platno
  • preprosta aplikacija
  • tekstilni material je treba pred uporabo oprati
  • nanesite ga na razdalji 20 cm, počakajte 30 sekund, da se posuši, in šablono položite na material
  • šablono po uporabi ni treba prati
  • razpršilec sperite s čisto vodo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano