Nazaj v trgovino KRL99452

Lepilna pasta za kovinsko folijo KREUL / 50 ml

Na zalogi
€5,25
€105,00 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Gosta lepilna pasta nemške znamke KREUL je posebno lepilo v obliki paste. Ta pasta za nanos je primerna za lepljenje kovinske folije in kovinskih kosmičev. Gosta konsistenca je primerna za delo s šablonami, za utrjevanje spojev med folijo in podlago, maskiranje in nanašanje na steklo.


Pred uporabo je treba površino očistiti prahu in umazanije. Nanesite s čopičem, paletnim nožem ali gobico. Pustite, da se posuši do prosojnosti (najmanj 20 minut) in nanesite kovinsko folijo. Na koncu priporočamo uporabo zaščitnega laka Zapon znamke KREUL proti koroziji in poškodbam.

lastnosti izdelka

  • Lepilna pasta KREUL
  • Za lepljenje kovinske folije in kovinskih kosmičev
  • Na vodni osnovi
  • Gosta, pastozna konsistenca
  • Primerna za vpojne in nevpojne površine (les, steklo, papir, platno, karton, polistiren, plastika, keramika, porcelan, beton, folija, kovina)
  • Velikost pakiranja 50 ml
  • Izdelana v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano