Lak za pozlačevanje prozorni 125 ml

€6,15
€49,20 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Brezbarven lak za pozlačevanje na osnovi alkohola in naravne smole služi za zaščito kovine med pozlačevanjem. Uporablja se tudi kot zaščitna patina za posrebrene in pozlačene elemente ter druge vrste kovine, ki se uporabljajo s ustvarjalno tehniko pozlačevanja. Služi predvsem za impregnacijo vpojnih površin kot zaščitno snov za povečanje odpornosti proti vlagi, uporablja pa se lahko tudi kot lak za zaščito okrašenih predmetov pred kemičnimi vplivi in ​​obrabo kovinskih površin. Lak ne poveča prvotnega leska zlatih predmetov, ni ga priporočljivo nanašati na vosek za pozlačevanje.



lastnosti izdelka

  • brezbarven lak za pozlačevanje
  • zaščita pred korozijo, razbarvanjem in izgubo sijaja
  • prostornina 125 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano