Nazaj v trgovino RTL24280060

Lak za oljne pastele 060 Talens Art Creation - 75 ml

(5)
€8,54
€113,87 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Lak za oljne pastele Talens Art Creation je odličen pomočnik pri delu z oljnimi pasteli. Zagotavlja odpornost na razmazanje, vodoodpornost in skoraj ne vpliva na barve. Po sušenju je prozoren in vodoodporen.


lastnosti izdelka:

  • Lak za oljne pastele Talens Art Creation
  • Satenski lesk
  • Razredčljiv z vodo
  • Sestava: sintetična disperzija v vodi z vgrajenimi površinsko aktivnimi snovmi
  • Po sušenju je vodoodporen in brezbarven
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.8 5 mnenj

Lak za pastele deluje točno tako, kot sem potrebovala, in barve se mi po nanosu končno ne razmazujejo.

Viktor Preverjena ocena

Malo me je skrbelo, ali bo spremenil tone, vendar je lak popolnoma prozoren in odlično drži. Zagotovo ga bom kupil ponovno.

Patrik Preverjena ocena

Odličen pripomoček, zaradi katerega moji izdelki ostanejo nepoškodovani. Po nanosu nisem opazil nobenih neželenih sprememb v odtenkih.

Erik Preverjena ocena

Odlično je opravil svoj namen.

Jakub Preverjena ocena

Zelo zadovoljna, lak je pastelom zagotovil potrebno fiksacijo in zaščito.

Adam Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano