Nazaj v trgovino PNT13377

Lak za mikro crackle efekt v 2 fazah - 20 ml + 20 ml

€2,29
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Lak za mikro krekel efekt v 2 fazah - 20 ml + 20 ml

Ta lak je namenjen ustvarjanju mikro površinskih razpok v obliki nepravilnih kvadratov. V pakiranju se nahaja 20ml prve komponente in 20ml druge komponente.

Uporaba:

  • Na že dekoriran predmet, nanesite prvo komponento
  • ko se posuši, nanesite drugo komponento in jo dobro vtrite
  • med sušenjem druge komponente, se bodo pričele ustvarjati tanke razpoke
  • da bi poudarili razpoke, lahko na površino predmeta nanesete različne izdelke ki niso na bazi vode (npr. PENTART tekočo patino ali PENTART antique pasto)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano