Nazaj v trgovino ARTFNLT150_glossy

Lak na vodni osnovi Final Touch

Na zalogi

Izberi
€3,96
€26,40 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Vodouriediteľný lak ARTMIE FINAL TOUCH 150 ml | različne vrstePosledná

vrstva pre dokonalý vzhľad tvojich diel. Predstavljamo ti našo novo uspešnico - Final Touch - revolučný akrylový lak pre tvoje umenie! Svojím leskom prinesie vaše diela do života s ohromujočo intenzivnostjo. Nech že uporabljate s obrazmi, sochami ali s katerimi koli drugimi mediji, ta lak je zanesljiv družbenik v procesu dokončovania vašega dela. Jeho výnimočná trvanlivosť zabezpečuje, da vaše umenie zostane nedotaknjeno in lepo tudi po dolgih letih. Lahko si byť istí, że ochráni vaše dielo pred poveternostnimi podmienkami, znečistením aj každodenným opotrebením. S možnostjo riedenia vodou je applicácia ľahká a bezproblémová. Nemusíte imeti obavy zo žltnutia vaših diel v času. Lak je navrhnutý tak, da bi ohranil njihovo čistotu in krásu aj po dlhých rokoch.


Parametre produkta:

  • vodouriediteľný akrilni lak
  • dobrá trvanlivosť
  • dostupný vo variantoch: lesklý / polomatný
  • vodotesnosť
  • odolná voči znečisteniu a poveternostným podmienkam
  • časom nežltne

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano