Nazaj v trgovino KRL492_51

Lak in lepilo HOBBY Line ART POTCH Varnish & Glue - 150 ml / 250 ml

Na zalogi
(1)

Izberi
€6,65
€44,33 / l
Na poti k namDostava v 7–8 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

HOBBY Line ART POTCH Varnish & Glue - 150 ml

ART POTCH je lak in lepilo v enem, ki se uporablja za decoupage. Lepilo se lahko uporablja na različnih materialih - kovina, les, steklo, keramika, papir ali tekstil (ki se ročno pere).

Dostopen v: 150 ml in 250 ml.

Uporaba ART POTCH:

  • pri servieti ločimo zgornji sloj in ga položimo na predmet, ki ga želimo dekorirati
  • premažemo z lepilom
  • pustimo, da se suši

Lastnosti:

  • izdelan na vodni bazi
  • odporen na zunanje vremenske spremembe
  • po sušenju je prozoren
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

To lepilo za servietno tehniko uporabljam že leta za vse, je moja preverjena klasika, ki nikoli ne razočara, površina pa po nanosu ostane čudovito gladka.

Monika Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano