Nazaj v trgovino KRL99442

KREUL kvadratki iz zlate dekorativne folije 140 x 140 mm 6 kosov

Na zalogi
€6,79
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kovinska dekorativna folija Art Deco nemške blagovne znamke KREUL je odličen pripomoček za pozlačevanje in okraševanje različnih površin. Zagotavlja sijoč kovinski dotik in čudovite kovinske odseve. Uporablja se lahko samostojno ali skupaj s kovinskimi barvami ali pastami. Kombinirate ga lahko z različnimi ustvarjalnimi tehnikami, kot so decoupage, kreking ali scrapbooking.

Uporaba je preprosta. Površino, ki jo želite okrasiti, je treba najprej očistiti vseh nečistoč, nato pa nanesti lepilo za lepljenje kovinskih obližev. Folijo lahko nanesete s čopičem ali trebušnimi stranmi prstov. Na koncu je treba vse skupaj utrditi s končnim lakom.

Parametri izdelka:

  • Art Deco kovinska dekorativna folija
  • motiv kvadratkov
  • primeren za najrazličnejše površine: les, steklo, platno, papir, karton, polistiren, plastiko, vosek, keramiko, porcelan, folijo, kovino, kamen, usnje
  • pakiranje vsebuje 6 kosov kovinskih rezin
  • dimenzije ene rezine 140 x 140 mm

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano