Nazaj v trgovino RNSSHEZLOTO22K

Kovinske folije pravega zlata 8 x 8 cm / 25 listov

€118,03
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Visokokakovostne kovinske folije pravega 22-karatnega zlata so odlična kreativna komponenta za dekoriranje različnih površin, ki jim želimo dati briljantni kovinski odtenek. Pri pozlatitvi folije se lahko uporabljajo posamezno ali skupaj s kovinskimi barvami ali pastami. Primerne so tudi za kombinacijo z mnogimi drugimi kreativnimi tehnikami (npr. decoupage, scrapbooking).

Uporaba je preprosta. Površino, ki dekoriramo, najprej premažemo z lepilom, ki je posebej namenjeno lepljenju kovinskih folij. Folije nanesemo s pomočjo čopiča za slikanje z nežnimi vlakni, ki so namenjeni za pozlatitev. Če nimate čopiča, jih lahko prilepite s prsti. Na koncu je priporočljivo, dekoracijo da premažemo s končnim lakom.

lastnosti izdelka

  • kovinske folije izdelane iz visokokakovostnega 22-karatnega zlata
  • embalaža vsebuje 25 listov
  • dimenzije folije: 8 x 8 cm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano