Nazaj v trgovino RTL5804_1001

Kontura AMSTERDAM Relief Paint 20 ml | izberite odtenek

Na zalogi

Izberi
€5,45
€272,50 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kontura AMSTERDAM blagovne znamke Royal Talens je gosta barva, namenjena risanju jasnih mejnih linij predvsem na steklu, pa tudi na drugih vrstah površin, kot so kamen, les, plastika, kovina, platno ipd. Uporabite ga za uporabo 3D učinkov na svojem delu ali za dodajanje svojega podpisa kot popoln zaključek vašega dela. Ob nanosu na podlago konturna barva preprečuje razlivanje barve med barvanjem. Barvo lahko nanašate direktno iz tube. Izdelan je iz visokokakovostnih pigmentov, odpornih na svetlobo.

ZNAČILNOSTI IZDELKA


  • kontur barva
  • kvalitetni pigmenti, odporni na svetlobo
  • za steklo, plastiko, les, platno, kamen
  • različni odtenki
  • 20 ml tuba z aplikatorjem

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,47 € Cena na enoto 49,40 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano