Nazaj v trgovino KRL49440

Komplet naravnih ekoloških barv NATURE KREUL / 4 kosi

Na zalogi
(1)
€15,49
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Kreul Nature je mat barva na vodni osnovi, ki je zelo okolju prijazna. S sloganom Odgovorno in brezčasno lepo se znamka KREUL zavzema za varstvo okolja. Barva je narejena iz 84% trajnostnih surovin naravnega izvora. Steklenica je sestavljena iz 27% odpadnega stekla in jo je mogoče 100% reciklirati. Kartonska embalaža kompleta je izdelana iz 94% recikliranega materiala, izdelava pa je podnebno nevtralna. Vijačni pokrovček je sestavljen iz 85% stare plastike. Nalepka vsebuje 30% recikliranih vlaken. In še več, ob vsaki prodaji dva kompleta teh barv bo posajeno eno drevo.


Ta ekološka barva je kremasta, se hitro suši in je odporna na svetlobo. Primerna za papir, karton, glino in beton, pa tudi za okraske in naravne elemente, kot so les, kamen, lupine ali školjke. Za odpornost proti obrabi in zaščito pred zunanjimi vplivi uporabite akrilni lak. Za nanašanje naravne barve priporočamo čopiče KREUL Nature.

LASTNOSTI IZDELKA


  • Komplet barv Kreul Nature, ki se zgleduje po naravi
  • 4 x 50 ml
  • Barve na vodni osnovi
  • Ekološke in okolju prijazne
  • Ekološka embalaža
  • Odgovorno izdelane v Nemčiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

5 1 mnenj

Te naravne barve so odlične, otroci z njimi z veseljem ustvarjajo, razveselilo pa me je tudi dejstvo, da so narejene iz ekoloških surovin.

Patrik Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano