Nazaj v trgovino DRWDA0223002K01C

Komplet akrilnih flomastrov DARWI Marbel 2 mm Bright

Na zalogi
€25,50
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Komplet akrilnih flomastrov DARWI Marbel 2 mm Bright vsebuje izbor intenzivnih in živahnih odtenkov, ki so idealni za lettering, grafitno oblikovanje in kontrastne ilustracije. Zahvaljujoč srednji konici debeline 2 mm dobite odličen nadzor pri risanju linij in barvanju manjših površin. Akrilne barve so prekrivne, mat, permanentne in se lahko mešajo s celotno serijo Marbel, ki vključuje 50 odtenkov.

Vsak marker je opremljen z zanesljivo ventilsko tehnologijo z mešalno kroglico, konice pa so praktično odstranljive in zamenljive. Ti vsestranski flomastri zanesljivo delujejo na različnih površinah, kot so papir, les, steklo, kovina, keramika, tekstil in usnje.

  • Vrsta konice: srednja 2 mm konica, primerna za linije in manjše površine (odstranljiva in zamenljiva)
  • Lastnosti barv: nasičeni in svetli odtenki, prekrivne, mat, permanentne, mešalne s serijo Marbel
  • Tehnologija: ventilski sistem z notranjo mešalno kroglico
  • Primerne površine: papir, les, steklo, kovina, keramika, tekstil in usnje
  • Poreklo: izdelano v Belgiji
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano