Kljuke za uhane


Izberi
€3,67
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Ti elegantni trnki za uhane so idealna izbira za vse ustvarjalce, ki radi ustvarjajo svoj nakit. Izdelani so iz kovine s srebrno ali zlato barvo površine in zagotavljajo stabilno in udobno podlago za ustvarjanje izvirnih uhanov. Zaradi majhne kroglice in majhnega očesa na dnu kaveljčka je enostavno pritrditi obeske, kroglice ali druge okraske po lastnem okusu. Kavlji so lahki, vendar dovolj trdni, da zagotavljajo zanesljivo nošenje. Primerni so tako za vsakodnevno nošenje kot tudi za ustvarjanje izrazitejših oblikovalskih kosov. Zaradi standardne velikosti (21 mm) in debeline (0,7 mm) se udobno prilegajo večini ušes. Idealne so za začetnike in napredne izdelovalce nakita, ki želijo ustvariti personalizirane dodatke ali ročno izdelana darila. Ta osnovni sestavni del ne sme manjkati v opremi nobenega navdušenca za izdelavo ročno izdelanih uhanov: Dolžina: 21 mmTlobina: 0,7 mmPakiranje: 6 kosovPrimerno za pritrjevanje okrasnih elementov s pomočjo očesa.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,55 € Cena na enoto 30,33 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano