Nazaj v trgovino JOV80024

JOVI vodene barve 24 kos s čopičem (premer 22 mm)

Na zalogi
€7,89
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

JOVI vodene barve prinašajo paleto 24 živahnih in nasičenih odtenkov, izdelanih iz kakovostnih pigmentov. Ti šolski akvarelni gumbi s premerom 22 mm se enostavno topijo z vodo, ponujajo dobro svetlobno obstojnost in visoko izdatnost za ustvarjanje na papirju.

Barve se nanašajo z navlaženim čopičem, z redčenjem z vodo pa ustvarite nežnejše tone ali jih med seboj poljubno mešate. Praktična plastična škatlica vsebuje pokrov z mešalno površino, v pakiranju pa je priložen tudi čopič.

  • Število odtenkov: 24 gumbov s premerom 22 mm
  • Lastnosti: kakovostni pigmenti, dobra svetlobna obstojnost in enostavno raztapljanje
  • Vsebina pakiranja: plastična škatlica z mešalno paleto v pokrovu in čopič
  • Varnost: certifikat EN 71 (ni primerno za otroke do 3. leta)
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano