Nazaj v trgovino GDNOP59_70052

GOLDEN OPEN Akrilna barva s počasnim sušenjem 59 ml

Na zalogi
(3)

Izberi
€20,73
€351,36 / l
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
GOLDEN OPEN Slow-Drying so profesionalne akrilne barve s podaljšanim časom sušenja, ki umetnikom omogočajo uporabo tehnik, tradicionalno povezanih z oljnim slikarstvom. Zaradi počasnejšega sušenja zagotavljajo dovolj časa za mešanje, senčenje in glaziranje, kar je idealno za detajlno delo na področju portretnega in krajinskega slikarstva. Barve ostanejo dlje časa vlažne na paleti, kar zmanjšuje njihove izgube in omogoča večkratno uporabo mešanic. Njihova nekoliko mehkejša konsistenca v primerjavi s tradicionalnimi akrilnimi barvami omogoča gladek nanos in boljšo manipulacijo z barvami. Akrilne barve OPEN so združljive z drugimi akrilnimi izdelki blagovne znamke GOLDEN, kar umetnikom omogoča, da po potrebi prilagodijo čas sušenja s kombiniranjem s hitreje sušečimi se barvami. Primerni so tudi za tehnike monotipije in druge oblike tiska, pri katerih je daljši čas sušenja prednost. Barve je mogoče razredčiti z vodo ali posebnim razredčilom OPEN Thinner, ki ohranja njihove delovne lastnosti, ne da bi pri tem porušil celovitost filma. Po sušenju ustvarijo prožno in trpežno površino z nežnim satenastim sijajem. Parametri izdelka:Akrilne barve GOLDEN OPEN s počasnim sušenjemVrst barve: Akrilne barve s podaljšanim časom sušenjaKonzistentnost: Nekoliko mehkejša od običajnih akrilnih barvSkladnost: Nekoliko mehkejša od običajnih akrilnih barv: Možnost mešanja z drugimi akrilnimi izdelki GOLDENRazredčenje: Sklopljivost: Sklopi se z drugimi akrilnimi izdelki GOLDEN, ki se mešajo z drugimi akrilnimi izdelki: Površina po sušenju: z vodo ali razredčilom OPEN ThinnerPovršina po sušenju: z vodo ali razredčilom OPEN Thinner Objem: 59 ml
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.6 3 mnenj

Odlična manjša količina za preizkus, odtenek Burnt Sienna je zelo nasičen in se lepo meša.

Daniela Preverjena ocena

To tubo sem kupila za srednjo šolo in moram reči, da je sušenje res počasno, kar mi pri portretih zelo pomaga.

Helena Preverjena ocena

Naročila sem odtenek Phthalo Green in delo z njim je res odlično.

Renata Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,08 € Redna cena  4,69 € Cena na enoto 40,80 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano