Nazaj v trgovino GHIGESH2OT

Ghiant H2O Gesso Transparentna podlaga v razpršilu

€8,43
€21,08 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
H2O Gesso Transparent blagovne znamke Ghiant je vrhunski temeljni premaz v spreju na vodni osnovi, ki zagotavlja optimalno pripravo površine za slikanje z oljnimi, akrilnimi in alkidnimi barvami. Zaradi svoje prozorne plasti ne moti barve podlage in je idealen za ustvarjalne projekte, pri katerih je pomembno ohraniti teksturo ali prvotni videz materiala. Ta geslo v razpršilu vsebuje do 90 % manj topil kot običajni temeljni premazi, zato je za zdravje in okolje prijaznejša izbira. Ne vsebuje kislin in ustvari enakomerno in rahlo hrapavo površino, ki izboljša oprijem barv. Sprej se nanaša v več tankih plasteh z razdalje 20-30 cm, med posameznimi plastmi pa naj bo 2-urni presledek. Po zadnjem nanosu priporočamo, da se površina suši 24 ur. Primeren je za umetnike, oblikovalce, študente in ljubiteljske ustvarjalce:
  • Ghiant H2O Gesso Transparentna podlaga v razpršilu
  • Volumen: 400 ml
  • Vrsta: Gso Gesso za nanos barve, ki se nanaša na podlago za nanos barve: Vlaga: prozoren gesso v razpršilu na vodni osnovi
  • Primeren za: - Greso za glazuro, ki se nanaša na greso: Za akrilne, oljne in alkidne barve
  • Uporaba: Razpršite z razdalje 20-30 cm, v več plasteh
  • Čas sušenja: 2 uri med posameznimi plastmi, 24 ur po zaključku
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano