Nazaj v trgovino DLR145008600

DR goldfinger pasta za vintage učinek - antično zlato

Na zalogi
€16,79€18,79Znižanje
€763,18 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Pasta DR goldfinger za vintage učinek

Večnamenska kovinska pasta Dalerja Rowneya se lahko uporablja za različne namene: restavriranje, pozlačevanje okvirja za slike, dekoracijo lesa, imitacijo pozlačenega pohištva itd. Količina paste: 22 ml.

Goldfinger pasto preprosto nanesemo - pasto nanesemo z mehko krpo ali s prsti, po kratkem glancanju pa dobimo gladko in sijočo površino. Končni učinek bo profesionalni videz brez nečistoč in madežev. Goldfinger pasto lahko razredčite z alkoholom ali terpentinom in jo lahko nanesete s čopičem. Za ohranjanje leska se lahko uporablja Goldfinger lak. Z majhno količino paste lahko premažete veliko površino. Maksimalni učinek bo omogočil suho in gladko površino.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano