Nazaj v trgovino DRWDA0690030_050

DARWI obrisi vitražnega stekla 30 ml

Na zalogi

Izberi
€3,92
€130,67 / l
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

DARWI Obris vitraža je odlično orodje za priročen, vsestranski in učinkovit način za izboljšanje vaših umetniških del iz stekla. Obrisne cevi iz mehke plastike so zasnovane za enostavno uporabo. Vključujejo aplikator s tanko konico, ki odpravlja potrebo po čopičih ali drugih orodjih. Ročaj je udoben in zagotavlja gladko in redno nanašanje. Obris na alkoholni osnovi. Darwi Glass Outliner je idealen za personalizacijo kozarcev, vaz, vrčev, okrasnih krožnikov in drugih predmetov. Z reliefnim obrisom lahko ustvarite zapletene risbe, modne geometrijske vzorce ali preprosto dodate reliefne točke svojim vzorcem. Če želite ustvariti učinek vitražnega stekla, najprej z Darwi Stained Glass Outline narišite robove svoje zasnove. Ko se obris posuši, zapolnite dele z barvo za steklo. Ko se barva

posuši

(približno 24 ur), bo vaš vzorec trpežen in pripravljen za razstavljanje

:
  • Obris slike
  • z aplikatorjem
  • odlična odpornost proti UV-žarkom
  • vodoodporna, pralna z alkoholom
  • namenjen za prozorne površine, kot sta steklo ali plastika
  • prostornina 30 ml
.
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano