Nazaj v trgovino DLRD216940401

DALER ROWNEY Simply set čopičev za oljne barve prašičje ščetine, 4 kos, velikost 2

Na zalogi
€4,29
Dostava v 2–4 dneh Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set čopičev DALER ROWNEY Simply prinaša osnovne oblike čopičev v velikosti 2, ki so idealni za začetnike in ljubiteljske ustvarjalce. Čvrste prašičje ščetine zanesljivo nosijo gosto barvo, ohranjajo natančno potezo ter ustvarjajo izrazite sledi in teksture, značilne za oljne tehnike in gost akril. Zaradi dolgega ročaja lahko slikate z udobne razdalje od slikarskega platna.

Vzdrževanje je zelo preprosto: pri oljnem slikanju odvečno barvo obrišite s krpo, čopič izperite v topilu in do konca očistite z milnico. Pri akrilnih barvah zadošča pranje z milnico, preden se barva posuši. Po čiščenju ščetine s prsti enostavno oblikujte in pustite, da se čopiči posušijo v vodoravnem položaju ali obešeni s ščetinami navzdol.

  • Znamka: DALER ROWNEY (serija Simply)
  • Vrsta ščetin: čvrste prašičje ščetine
  • Velikost in vsebina: 4 kos, velikost 2
  • Ročaj: dolg ročaj za delo z razdalje
  • Primerno za: oljno slikanje, goste medije (heavy body) in akril
  • Dimenzije pakiranja: 90 × 9 × 357 mm
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


Znižana cena  1,16 € Redna cena  1,29 € Cena na enoto 58,00 €/l
Kompozit
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia
Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit Fluorescent 500 ml


Znižana cena  12,59 € Redna cena  13,99 € Cena na enoto 25,18 €/l
Kompozit

Nazadnje ogledano