Nazaj v trgovino CRLE2620_E26200

Creall samoutrjujoča masa za modeliranje DO&DRY hipoalergena, 1 000 g


Izberi
€6,89
€6,89 / kg
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Creall DO&DRY je fina, enostavno obdelovalna in hipoalergena masa za modeliranje, ki odlično nadomešča naravne materiale brez potrebe po žganju v peči. Zaradi svoje fine strukture je idealna za natančno delo z detajli, se ne lepi na roke in jo je mogoče po navlažitvi znova oblikovati. Po 24 urah na zraku se popolnoma strdi in je pripravljena za nadaljnje okraševanje ali lakiranje.

Parametri izdelka

  • Znamka: Creall
  • Linija izdelkov: DO&DRY
  • Lastnost: hipoalergena, samoutrjujoča
  • Teža pakiranja: 1 000 g
  • Čas sušenja: 24 ur
  • Pakiranje vsebuje: 1 kos

Uporaba in tehnike

Masa je primerna za podrobno modeliranje različnih oblik in predmetov. Po strditvi (24 ur) lahko površino lakirate ali okrasite na primer z akrilnimi barvami Molenaer.

Pogosto zastavljena vprašanja

Ali je treba to maso za modeliranje peči v peči? Ne, masa je samoutrjujoča in se na zraku strdi v 24 urah.

Ali je mogoče maso znova preoblikovati, če se začne sušiti? Da, po navlažitvi jo je mogoče ponovno oblikovati.

S čim lahko maso po strditvi okrasimo? Po strditvi jo lahko lakirate ali poslikate na primer z akrilnimi barvami Molenaer.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Slika s fotografije

Slika s fotografije


13,48 €
ARTMiE
Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml

Akrilna barva STANDART Kompozit 75 ml


Znižana cena  2,87 € Redna cena  3,19 € Cena na enoto 38,27 €/l
Kompozit
Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART 20 ml


1,49 € Cena na enoto 74,50 €/l
Kompozit
Medium za akrilne barve ROSA Gallery

Medium za akrilne barve ROSA Gallery


6,73 € Cena na enoto 26,92 €/l
ARTMiE®
Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml

Akrilna barva Kompozit STANDART Fluorescent 500 ml


17,29 € Cena na enoto 34,58 €/l
Kompozit
Akrilna barva Artemisia 20 ml

Akrilna barva Artemisia 20 ml


1,99 €
Artemisia

Nazadnje ogledano