Nazaj v trgovino KRL99410

Celoten komplet za pozlačevanje Golden Elegance - KREUL

Na zalogi
(2)
€22,71
Pošljemo še isti dan Z GLS Slovenija od 3,90 € · Brezplačno nad 49 €
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Celoten komplet za pozlačevanje Golden Elegance nemške znamke KREUL je odličen pripomoček za vse, ki se želite preizkusiti v tej umetniški tehniki pozlačevanja predmetov - zlate kovinske lističe, mleko za nanos (lepilo), lak za fiksiranje, čopič za nanos lepila in laka (s temnimi ščetinami) in čopič za pozlačevanje (z belimi ščetinami).


Aplikacija je preprosta. Dekorativno površino je treba najprej očistiti vseh nečistoč, nato nanesti lepilo. Kosmiče lahko nanesete s čopičem ali s prsti. Na koncu je treba delo fiksirati s zaključnim lakom.

lastnosti izdelka:

  • Celoten komplet za pozlačevanje Kreul
  • Set vsebuje: 6 x zlatih kovinskih lističev (140 x 140 mm), 1 x mleko za nanos 50 ml, 1 x nadlak 50 ml, 1 x čopič za nanos lepila in laka, 1 x čopič za kovinske lističe
  • Primeren za vpojne in porozne površine, kot so les, papir, platno, karton, polistiren, plastika, keramika, porcelan, steklo, beton, terakota, usnje
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Mnenja kupcev

4.5 2 mnenj

Za začetek pozlačevanja vsekakor zelo dobro. Vse potrebno je v kompletu in rezultat je lep tudi brez posebnih predznanj.

Norbert Preverjena ocena

Enostavno za uporabo in brez težav dober rezultat. Tudi brez posebnih predznanj.

Eduard Preverjena ocena

Alternativni izdelki

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml

Akrilni lak v spreju FLY COLOR 400 ml


6,89 € Cena na enoto 17,23 €/l
ARTMiE
ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml

ARTMIE Lumina fiksirni sprej 400 ml


7,89 € Cena na enoto 19,73 €/l
ARTMiE
Tekoče bleščice - PEARL PEN

Tekoče bleščice - PEARL PEN


3,72 € Cena na enoto 124,00 €/l
Pentart
Lepilo za metalik lističe 50 ml

Lepilo za metalik lističe 50 ml


2,64 € Cena na enoto 52,80 €/l
Pentart
Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml

Pasta za izdelavo učinka razpok kovinska Pentart 100 ml


5,45 € Cena na enoto 54,50 €/l
Pentart
(5)
JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov

JAVANA Marker PERLEN Pen 29 ml | več odtenkov


3,96 € Cena na enoto 136,55 €/l
KREUL

Nazadnje ogledano