Nazaj v trgovino CCH498825

Božični okraski iz umetnega usnja - 11 kosov

€11,36
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007

Set za božično ustvarjanje iz papirja vsebuje božične okraske iz umetnega usnja. To je najsodobnejši material, ki spominja na pravo usnje. Tovrstni papir je izdelan iz recikliranega papirja, celuloze in lateksa. Videti je kot usnje, vendar kot material ima lastnosti papirja. Se lahko pere na 40 stopinjah, likati na hrbtni strani pri nizki temperaturi, lahko ga zlepite z vročo pištolo ali rezati. To je idealna dekoracija za vse vrste kreativnih elementov. Božični okraski iz usnja v kompletu so sestavljeni iz 11 delov, da boste ustvarili čudovite dekoracije.


Za tovrstne izdelke je značilna kakovost iz severnih držav, v katerih so bili izdelani. Natančnost minimalizma in skandinavskega sloga je razvidna že na prvi pogled. Preprosti in funkcionalni predmeti se prilegajo vsaki notranjosti, ki prinesejo občutek skandinavske čistosti, ki jo lahko tudi preoblikujete po svoji zamisli.



lastnosti izdelka

  • božični okraski iz umetnega usnja
  • set za ustvarjalno ustvarjanje
  • pakiranje vsebuje:
  • 2 x perforirana okraska - božično drevesce
  • 2 x perforirana okraska - srce
  • 2 x perforirana okraska - zvezde
  • 1 x polistirensko polnilo
  • 1 x nit
  • 1 x srebrna nit
  • 1 x igla
  • 1 x navodilo
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano