Nazaj v trgovino FBC125092

Bleščice za akvarelne barve 2 x 12 ml

€3,96
€165,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
S svetlečimi bleščicami za akvarelne barve Faber Castell osupnite vse kot še nikoli prej. Ta revolucionarni izdelek prinaša tradicionalno umetnost v čudežno sfero, kjer vaše stvaritve oživijo tudi po ugasnitvi luči. Dve 12-mililitrski tubi zagotavljata zadostno količino bleščic, ki bodo postale sijoč dodatek vašim akvarelnim slikam. Svetleče bleščice so idealne za umetniške projekte, dekorativne elemente ali katero koli ustvarjalno delo, ki zahteva najbolj neverjeten učinek: svetlikanje v temi. Ta izdelek je kot nalašč za umetniške navdušence, ki iščejo način, kako bi razlikovali svoja dela in jim dodali edinstveno značilnost. Bleščice zmešajte neposredno z akvarelnimi barvami in ustvarite stvaritve, ki bodo podnevi čudovite, ponoči pa očarljivo žareče. Tako boste svojim slikam dali čaroben sijaj, ki jih bo povzdignil na novo raven estetske popolnosti. Podjetje Faber Castell, ki je ponosno izdelano v Nemčiji, zagotavlja, da je vsak izdelek narejen s poudarkom na kakovosti in tradicionalnih vrednotah, ki jih podjetje predstavlja že od leta 1761. Kot je pri izdelkih Faber Castell v navadi, so tudi ti bleščice narejene s spoštovanjem do trajnosti in ekologije. Pripravite se, da bodo vaša dela zasijala v novi luči. S svetlečimi bleščicami Faber Castell boste svojim stvaritvam dali izjemno razsežnost, ki bo blestela dan za dnem, noč za nočjo. Presenetite svet z edinstvenostjo, ki sije

!Parametri izdelka:

  • Svetleče bleščice v temi
  • Sijaj v temi
  • V tubi
  • Mešanje z akvarelnimi barvami
  • Idealen za neprosojne površine
  • Pakiranje 2 x 12 ml

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 250 ml


Znižana cena  5,82 € Redna cena  6,69 € Cena na enoto 23,28 €/l
KREUL
(9)
Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml

Akrilna barva ACRYL PRO ART Kompozit 75 ml


3,49 € Cena na enoto 46,53 €/l
Kompozit
(3)
Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml

Akrilna barva Solo Goya TRITON 750 ml


10,91 € Cena na enoto 14,55 €/l
KREUL
(11)
Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml

Akrilna barva Akryle Royal Essentials 120ml


4,29 € Cena na enoto 35,75 €/l
Royal & Langnickel
Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek

Akrilna barva Solo Goya Acrylic 100 ml | izberite odtenek


Znižana cena  4,25 € Redna cena  4,89 € Cena na enoto 42,50 €/l
KREUL
(12)
3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine

3D reliefna modelirna pasta ARTMIE | droben pesek, različne količine


25,69 € Cena na enoto 16,26 €/kg
ARTMiE

Nazadnje ogledano