Barvilo za milo 10 ml


Izberi
€1,29
€129,00 / l
Brezplačna dostava že od 49 €Hitra in varna dostava po vsej Sloveniji.
100-dnevno vračilo brez navedbe razloga Enostavno in brez skrbi
Skupnost ARTMiE na Facebookuveč kot 557.000 ustvarjalcev · 16 držav · od leta 2007
Svojim ročno izdelanim svečam ali milom dodajte novo dimenzijo z visokokakovostno tekočo barvo za sveče in mila. Ta 10 ml koncentrat je idealen za barvanje različnih vrst topljenega materiala - le nekaj kapljic ustvari intenziven in enakomeren odtenek. S praktičnim kapalnikom lahko enostavno uravnavate intenzivnost barve po svoji domišljiji. Barve so zasnovane tako, da se dobro mešajo z voskom in milom, ne da bi se pigment strdil ali usedel, in ponujajo široko paleto privlačnih odtenkov - od nežnih pastelnih do drznih, intenzivnih barv. Odlično se obnesejo pri ustvarjanju večbarvnih večplastnih učinkov in subtilnem toniranju. Te barve so namenjene predvsem ljubiteljskim ustvarjalcem, ustvarjalnim delavnicam in vsem, ki se ukvarjajo z izdelavo ročno izdelanih sveč in mil z lastnim slogom. Idealne so tudi kot ustvarjalno darilo.

Parametri izdelka:

  • Barvilo za milo
  • Prostornina: 10 ml koncentrirane barve
  • Namenjeno: za izdelavo sveč in mil
  • Konsistenca: tekoča, dobro mešljiva
  • Uporaba: mešanje v stopljenem materialu
  • Odmerjanje: praktično kapalko
🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Maks. 3 datoteke, do 5 MB. JPG, PNG ali MP4.

🎁Za vsako oceno vam pošljemo majhno presenečenje!

Alternativni izdelki

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml

Barve za tekstil in usnje ARTMIE CACADU 50 ml


Znižana cena  2,88 € Redna cena  3,62 € Cena na enoto 57,60 €/l
ARTMiE
Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml

Barva za tekstil in usnje Pentart 50 ml


3,49 € Cena na enoto 69,80 €/l
Pentart
JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela

JOVI Glina za modeliranje samosušeča bela


1,88 € Cena na enoto 7,52 €/kg
JOVI
(4)
DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo

DARWI ARMERINA Markerji za porcelan 2 mm - 6 ml | izberite barvo


4,85 €
Darwi
Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso

Sprej za tekstil Ghiant H2O 150 ml | izberite nianso


4,29 € Cena na enoto 28,60 €/l
GHIANT
Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml

Barva za steklo in porcelan PENTART - 30 ml


2,97 € Cena na enoto 99,00 €/l
Pentart

Nazadnje ogledano